općina orle

Poziv ponuditeljima na javno otvaranje ponuda u postupku Javnog natječaja za zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske

Poštovani,

Obavještavamo Vas kako je Općina Orle završila prikupljanje ponuda na Javnom natječaju za zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske na svom području.

Pozivamo ponuditelje koji su dostavili svoju ponudu za zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske na području Općine Orle, da prisustvuju Javnom otvaranju natječaja, a koje će se održati 07.05.2020. (četvrtak) u 09:00 sati, na adresi Orle 5, Orle.

Obzirom na mjere propisane od strane Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske, molimo da dođete sami (bez pratnje) na otvaranje Javnog natječaja, te da koristite jednokratne zaštitne rukavice i masku.

Općina Orle osigurati će propisani razmak između prisutnih te sredstvo za dezinfekciju ruku.

Zahvaljujemo na razumijevanju.

S poštovanjem,

Općina Orle