Zahvaljujući fondovima Europske unije, Europskom socijalnom fondu plus, Program Učinkovitosti ljudski potencijali 2021.- 2027. u Općini Orle uskoro kreće projekt „Zaželi za Orle“ , što znači da će osobe starije od 65 godina te osobe s invaliditetom, ponovno moći računati na pomoć u obavljanju svakodnevnih obveza i poslova, poput kućanskih poslova, odlaska po namirnice, medicinska pomagala i lijekove te plaćanja računa i podjele paketa kućanskih i osnovnih higijenskih potrepština. Osim toga, korisnicima je neprocjenjiva i podrška kroz razgovor i druženje.

 

Javni poziv za sudjelovanje u projektu Zaželi – korisnici

Obrazac – iskaz interesa projekt Zaželi

Javni poziv za prijam u radni odnos na određeno vrijeme u Općini Orle za potrebe Provedbe aktivnosti u sklopu Projekta „Zaželi za Orle“

Projekt je sufinanciran sredstvima Europske unije u sklopu Programa Učinkoviti ljudski potencijali 2021.-2027. iz Europskog socijalnog fonda plus.