naslovna bus

Obavijest Osnovne škole Novo Čiče za učenike i roditelje

Poštovani,

zbog rekonstrukcije kolnika u općini Orle koja povezuje mjesta od Bukevja prema Suši u mjestu Stužec Posavski od dana 27.03. – 01.04.2023. godine bit će obustavljen promet za sva vozila. Školski autobus neće moći prometovati svojom uobičajenom rutom, već će se morati okretati  na nasipu u mjestu Stružec Posavski. Djeca iz okolnih mjesta (Suša, Ruča, Veleševec) trebaju doći do navedene stanice gdje će ih čekati autobus prema uobičajenom školskom voznom redu.

Ukoliko se roditelji nikako ne mogu organizirati i dovesti djecu do navedene stanice, izostanci učenika bit će opravdani. Prijatelji iz razreda slikat će bilježnice i slati će naputke što su radili na nastavi, a dužnost učenika je da prepišu, riješe domaću zadaću i nauče obrađeno gradivo.

Sve nejasnoće bit će im objašnjene kada dođu u školu.