Obavijest o privremenoj regulaciji prometa

Poštovani,

obavještavamo Vas da će se zbog snimanja serije od strane Nove TV d.d. uspostaviti privremena regulacija prometa na županijskoj cesti Ž3041 (Haganj (D28) – Dubrava-Ivanić Grad – Lijevi Dubrovčak – Veleševec – Orle – Bukevje – A.G. Grada Velike Gorice) za sav promet, prema prometnom elaboratu privremene regulacije prometa za vrijeme snimanja serije na županijskoj cesti Ž3041, izrađenom od firme „FORMACIJA“ d.o.o. Zagreb, oznaka elaborata (E-20-10).

Privremena regulacija za vrijeme snimanja serije provoditi će se u periodu (po potrebi snimanja) od 09. 06. 2020. do 01. 11. 2020. g. s napomenom da će u navedenom periodu samo u nekoliko navrata na navedenim lokacijama biti će na snazi odluka o zatvaranju /privremena regulacija pometa.

Privremena signalizacija biti će postavljena prije početka snimanja- te će ista biti prekrivena sve do trenutka kada će se na nekoj od lokacija snimati serija.

Odluka o zatvaranju biti će na snazi od 08:00 sati 09.06. do 17.00 sati 01. 11.2020. godine.

U vrijeme snimanja na spomenutim dionicama promet će se odvijati obilaznim pravcima prema prometnom elaboratu.

S poštovanjem,

OPĆINA ORLE