crveni križ naslovna

Hrvatski Crveni križ počinje proces podjele novčane pomoći

Novčana pomoć namijenjena je građanima koji su imali prijavljeno prebivalište ili  boravište na dan 28. / 29. prosinca 2020. godine na potresom pogođenom području u nekretnini koja je pretrpjela materijalna oštećenja, a koja će se demonstrirati fotografijama, potvrdom statičara ili izjavom / opisom oštećenja, fotografijom naljepnice i slično. Potresom pogođeno područje uključuje Sisačko-moslavačku, Zagrebačku i Karlovačku županiju.

Građani svoje zahtjeve mogu svakim radnim danom do 19.02.2021. godine, predati Crvenom križu Velika Gorica na adresi: Cvjetno naselje 16 ili iznimno u Općini Orle, 12.02.2021. godine u vremenu od 09:00 do 12:00 sati.

Zahtjev za novčanu pomoć možete preuzeti ovdje.

Dodatne informacije građani mogu dobiti na broj telefona: 01/6221-318.

Više informacija možete pročitati ovdje.