03/10/2019 0 58 Pogleda

OBAVIJEST MINISTARSTVA ZNANOSTI I OBRAZOVANJA REPUBLIKE HRVATSKE

Odlukom o kriterijima i načinu financiranja troškova javnog prijevoza redovitih učenika srednjih škola za školsku godinu 2019./2020. („Narodne novine“, broj 81/2019), (u daljnjem tekstu: Odluka) utvrđeni su kriteriji i način sufinanciranja, odnosno financiranja troškova javnog prijevoza redovitih učenika srednjih škola za školsku godinu 2019./2020.

U skladu s točkom X. Odluke, Ministarstvo znanosti i obrazovanja radi provedbe Odluke daje sljedeće upute:

Upute o načinu provođenja Odluke o kriterijima i načinu financiranja troškova javnog prijevoza redovitih učenika srednjih škola za školsku godinu 2019./2020.

PREPORUKA-ZAŠTITA OD TOPLINSKOG VALA

OSJETLJIVE SKUPINE: Dojenčad i mala djeca Trudnice Invalidi i nepokretne osobe Starije osobe i osobe s  kroničnim bolestima Samci Radnici

BUDUĆI SPORTSKI CENTAR

Sportska udruga Sloboda Bukevje(SUSB) koja je u fazi svog formiranja,započela sa radovima na budućem sportskom centru.U akciju uređenja uključili su