UMIROVLJENICI “KLUBA UMIROVLJENIH ŠKOLNIKA” POSJETILI VELEŠEVEC

CategoriesDogađanja / Vijesti

Dana 06.10.2017.godine posjetili su naše mjesto umirovljeni učitelji., tj. Klub umirovljenih školnika na čelu s osnivačem i predsjednikom gospodinom Stjepanom Šipušićem. Njih, oko 45 dočekala je ravnateljica Osnonvne škole Novo Čiće ,Sanja Povoljnjak zajedno sa učiteljicama Područne škole Veleševec, Nevenkom Kumic i Nikolinom Belen Hajčić,te učenici.

Ali kao što to i prilići dočekala ih je Općinska udruga umirovljenika i starijih osoba Općine Orle , Podružnica Veleševec-Stružec Posavski, te im priredila mali domjenak zajedno sa osobljem naše škole.

Umirovljenici su prisustvovali Svetoj misi u crkvi Svetog Petra, koju je predvodio velečasni Mario Šagolj.

Kasnije su razgledali mjesto, a onada u školi prisustvovali programu koji su izveli učenici nižih razreda.Gospodin Šipušić poklonio je djeci slatkiše i kučicu za ptice za školski vrt. Pogledali su i kreativne uradke od “perušinja”.