majstori

[SKUP] Majstorski ispit i pokretanje poslovanja

CategoriesDogađanja

U sklopu EU projekta Poduzetnički info, Razvojna agencija Vegora organizira online skup i predavanje pod nazivom „Majstorski ispit i pokretanje poslovanja“.

Majstorski ispit je državno priznati ispit, a majstorska diploma je vrijednosni dokument koja je dokaz stručnosti i kvalitete te otvara mogućnosti za daljnje napredovanje u karijeri, za otvaranje obrta, izvođenje praktične nastave i vježbi naukovanja, te veću konkurentnost u predstavljanju i poslovanju.

Cilj ovog događanja je potencijalnim i postojećim poduzetnicima objasnitiosnovne karakteristike obrta, paušalnog oporezivanja obrta, uvjeta za polaganje majstorskog ispita, te ispita o stručnoj osposobljenosti. Osim toga, polaznicima će se prenijeti  iskustva  obrtnika koji su polagali majstorski ispit i/ili ispita o stručnoj osposobljenosti.

Skup će se održati 03.02.2022.godine u 12:00 sati u suradnji s Hrvatskom obrtničkom komorom i Obrtničkom komorom Zagreb i ovim putem zainteresirani su pozvani da se prijave OVDJE.