poljoprivreda

Radionica o poticajima za mala i mlada poljoprivredna gospodarstva

CategoriesDogađanja

Razvojna agencija Grada VE-GO-RA, poziva sve poljoprivrednike i zainteresirane stranke kako bi se informirali o poticajima za mala i mlada poljoprivredna gospodarstva  trenutno dostupna do kraja ove godine.

Poljoprivreda je bitna za strateški razvoj Grada Velike Gorice i ovo je način na koji Grad potpomaže poljoprivrednike.

Radionica će se održati u utorak  23.11.2021. godine u Pučkom otvorenom učilištu Velika Gorica, Zagrebačka ulica 37, Velika Gorica, u dvorani Vijećnice s početkom u 17 sati.

Prezentirati će se natječaj LAG-a Zrinska Gora Turopolje –1.1.3. “Potpora razvoju malih poljoprivrednih gospodarstava”, te natječaji Ministarstva poljoprivrede  – 6.1.1. Potpora mladim poljoprivrednicima i 6.3.1. Potpora razvoju malih poljoprivrednih gospodarstava.

Zbog epidemioloških mjera, ograničen je broj polaznika.

Prijave na radionicu na mail adresu info@vegora.hr  ili na broj telefona 01/5542-668

Radionica je besplatna i provodi se unutra projekta Poduzetnički info, a koji se sufinanciran sredstvima Europske unije.