NASLOVNA BEER

Putujući pivski festival BeerĐIR – Orle 29. travnja do 1. svibnja 2022.

CategoriesDogađanja

 

Putujući beerfest BeerĐIR krajem ovog mjeseca po prvi puta stiže u općinu Orle. Pivoljupci i svi željni dobrog provoda će kroz tri dana, koliko traje ovaj festival piva, imati priliku naučiti kako nastaje craft pivo.

Od 29. travnja do 1. svibnja moći ćete kušati preko deset vrsta craft piva i počastiti nepce dobrom klopom. Očekuju vas šaroliki sadržaji – od pub kviza, beer ponga, treasure hunta, airsoft duela, bacanja sjekira, pa do izbora za Mistera BeerĐira i radionice kuhanja piva.

Nastupit će Robert Vnuk s Marijom Gašparić i Dinkom Stipaničev, Yellow Submarine, a za završetak ovog pivskog festivala kao šećer na kraju dolaze Bacon & Blues corporation.

Mjesto događaja je plato pokraj zgrade Općine Orle.