dzzz-logo

Ambulante Orle i Novo Čiče od sutra rade od 10 do 17 sati naizmjenično po tjednima za pacijente obje ambulante

CategoriesVijesti

Sukladno uputama Kriznog stožera Ministarstva zdravstva, a u cilju zaštite zdravlja našeg stanovništva kao i zdravstvenih djelatnika radi sprečavanja širenja bolesti, Dom zdravlja Zagrebačke županije organizirao je u svim Ispostavama način rada tako da ordinacije Doma zdravlja Zagrebačke županije primaju telefonske upite pacijenata kod izabranog doktora, dok je u slučaju sumnje na infekciju COVID-19 način postupanja istaknut na svim ulaznim prostorima svih Ispostava i područnih ambulanti.

U cilju sprečavanja širenja koronavirusa, ambulante Orle i Novo Čiče rade od 10 do 17 sati naizmjenično po tjednima za pacijente obje ambulante. Takvo radno vrijeme počinje od sutra (četvrtak, 26.03.2020.) sa ambulantom Orle. Od četvrtka 02.04.2020. radit će ambulanta Novo Čiče.

Stomatološka ambulanta radi samo ponedjeljkom i petkom za hitne pacijente.

Više informacija na fotografijama u prilogu.