naslovna žena

Otvorene prijave za Izbor najuzornije hrvatske seoske žene

CategoriesVijesti

Prema pravilima Izbora, najuzornija hrvatska seoska žena je hrvatska državljanka, stara između 25 i 65 godina koja živi na selu, uživa ugled u svojoj sredini, ima lijepo uređeno kućanstvo i poljoprivredno gospodarstvo, proizvodi poljoprivredne proizvode i/ili rukotvorine i/ili stvara umjetnička djela. U svojoj sredini žena je poznati borac za razvitak i napredak društvenog, kulturnog i gospodarskog života žene, obitelji i zajednice.

Ovogodišnji izbor održat će se 08. listopada u Svetom Petru u šumi, Istarska županija, a prijave se primaju do 01. lipnja. Prijava mora sadržavati ime, prezime, adresu i broj telefona, datum i godinu rođenja, bračno stanje, zanimanje te kratak životopis. Prijaviti se možete direktno predsjednici Udruge na adresu Katica Jerleković, Cekovići 26, Kravarsko te na mail: katica.jerlekovic@gmail.com .

Sve dodatne informacije mogu se dobiti na broju mob: 098 659 880.

S poštovanjem,

Općina Orle

Obrazac za prijavu 23. Izbora za najuzorniju hrvatsku seosku ženu

Poziv za prijavu na 23. Izbor najuzornije hrvatske seoske žene