općina orle

Odvoz prazne ambalaže (boca) od sredstava za zaštitu bilja

CategoriesVijesti

OBAVIJEST  POLJOPRIVREDNICIMA!

Sve poljoprivrednike obavještavamo da se vrši odvoz prazne ambalaže (boca) od sredstava za zaštitu bilja.

Korisnicima je osiguran besplatni povrat prazne ambalaže isključivo ovih tvrtki: Agroavant, AgroChem-Maks, Agroteks, BASF, Bayer CropScience, Chromos Agro, Danon, Dow AgroSciences, Euroazijski pesticidi, Florel, Genera, Iskra Zelina Kemijska Industrija, Nufarm, Monsanto, Orchem, PinusAgro, Stockton, SyngentaAgro.

U sklopu projekta sakuplja se samo prazna primarna/opasna ambalaža navedenih proizvođača koji financiraju projekt. Transportna ambalaža kao ni ambalaža bilo kojih drugih proizvoda koji nisu sredstva za zaštitu bilja (npr. mineralna gnojiva) se ne prihvaća.

Termin sakupljanja prazne ambalaže je prema rasporedu:

19.09.2019. ČETVRTAK

MJESTO ADRESA NASELJE VRIJEME

sati

Pored Ureda savjetodavne službe u Vukovini

(pored gostionice Turopolje)

Stara cesta 14 Vukovina 8.00 – 10.00
DVD Odranski Obrež (plato ispred) Obreška cesta 119 Odranski Obrež 10.30 – 12.00

 

 

 Ambalaža koja se skuplja mora biti:

  • prazna
  • pravilno isprana

Ministarstvo poljoprivrede

Uprava za stručnu podršku razvoju poljoprivrede i ribarstva

(bivša Savjetodavna služba)