NATJEČAJ za dodjelu stipendija učenicima i studentima s područja općine Orle za školsku/akademsku godinu 2019./2020.

CategoriesNatječaji / Vijesti

Temeljem Pravilnika  o  stipendiranju učenika i studenata s područja općine Orle koji je usvojilo Općinsko vijeće općine Orle na 11. sjednici Općinskog vijeća, 20.12. 2018. godine, Općinski načelnik Općine Orle raspisuje slijedeći

 

N A T J E Č A J

za dodjelu stipendija učenicima i studentima

s područja Općine Orle

za školsku/akademsku godinu

2019./2020.

 

Općina Orle, Općinski načelnik raspisuje natječaj za dodjelu stipendija za učenike srednjih škola i  studente s prebivalištem na području Općine Orle s namjerom pružanja novčane nagrade za podmirenje troškova vezanih uz školovanje, čime se potiče, motivira i omogućuje što većem broju učenika i studenata s područja Općine Orle uspješno stjecanje srednjoškolskog i fakultetskog obrazovanja.

 

Cjeloviti tekst natječaja možete preuzeti OVDJE.

Obrazac prijave na natječaj za dodjelu stipendije

ZAHTJEV ZA DODJELU STIPENDIJA