20/12/2017 0 1594 Pogleda

KUD Slavuj u gostima

Dana 17.12.2017. godine u organizaciji Udruge umirovljenika grada Velike Gorice – podružnica Rakitovec održan je Božićni koncert  KUD-a  Pleso na kojem su kao gosti nastupili KUD “Dika” Sveta Klara i KUD “Slavuj” Bukevje, te trio osnovnoškolaca Gabriela, Dario i Mihael.

Koncert je započeo igrokazom “Badnja noć” u izvedbi KUD-a Pleso , nastavio se izvedbama pjesama posvećenih Božiću pojedinih društava. U duhu blagdana,  zajedno sa mnogobrojnom publikom, koncert  je  završio  zajedničkim pjevanjem pjesme “”Radujte se narodi”.
Druženje publike i izvođača nastavilo se uz prigodni domjenak, pjesmu i ples.

Najvažnije vijesti

OBAVIJEST MINISTARSTVA ZNANOSTI I OBRAZOVANJA REPUBLIKE HRVATSKE

Odlukom o kriterijima i načinu financiranja troškova javnog prijevoza redovitih učenika srednjih škola za školsku godinu 2019./2020. („Narodne novine“, broj

Objava podataka o danim donacijama za razdoblje 01.01.- 30.06.2019. godine