naslovna valcer

Bečki valcer – besplatna online plesna radionica

CategoriesDogađanja

Plesnu radionicu “Bečki valcer” u sklopu projekta Kulturnjak.hr vodi Božena Fitz, plesna instruktorica iz Plesnog centra Zagreb by Nicolas.  Kroz ukupno tri online radionice polaznici će imati priliku naučiti osnove bečkog valcera, ali i saznati zanimljivosti o ovom popularnom plesu koji je jedan od najstarijih i najpopularnijih dvoranskih plesova. 

 

 

 

 

 

 

Zaplešite na besplatnoj online radionici 

na Zoom aplikaciji 6.11., 13.11. i  20.11.2021. 

u 10 sati za polaznike do 25 godina

Svi zainteresirani mogu se prijaviti putem online obrasca

https://forms.office.com/r/9BV3Y7hTpt 

Više informacija ovdje.

 

 

 

 

 

 

Zaplešite  na besplatnoj online radionici 

3. 11., 8. 11., 10. 11.

na Zoom aplikaciji u 15:45 sati za polaznike 54+ 

Svi zainteresirani mogu se prijaviti putem online obrasca

https://forms.office.com/r/La8p2G52qZ 

Više informacija ovdje.

 

Svi mogu savladati osnove bečkog valcera, čak i oni koji vjeruju da imaju dvije lijeve noge. Kada je riječ o bečkom valceru, potrebno je tek nekoliko sati kako biste postali odlični u plesanju. Stiže vrijeme blagdana, a upravo je to vrijeme kada se pleše bečki valcer. Iznenadite svoje nadraže elegantnim pokretima na plesnom podiju i uplešite u 2022. godinu. 

Više informacija potražite na www.kulturnjak.hr ili na Facebook stranici.