23/06/2017 0 3272 Pogleda

DAN MJESNOG ODBORA BUKEVJE

Dana 18.6.2017.godine obilježen je dan mjesnog odbora Bukevje. Svečana sjednica  održana je u 11 sati u Društvenom domu Bukevje. Priznanja za izuzetan doprinos na području MO dobili su: Stanka Črnjak,Zlatko Mihordin i Ivica  Petričević. Nakon svečane sjednice, na sportsko rekreativnom centru-zadružno, održane su sportske igre za djecu i mlade. Za sve sudionike ( sportaše i gledatelje) osiguran je besplatni domjenak i piće,a za najbolje sportaše-priznanja.

Organizatori sportskih igara pripremili su raznoliku ponudu aktivnosti: biciklijada, skakanje u vreći, povlačenje štrika, trčanje, graničar i nogomet. Sudionici sportskih aktivnosti bili su iz svih dobnih skupina od 4-64 godine, a u pojedinim disciplinama sudjelovali su i predstavnici Općinskog vijeća te načelnik i zamjenik načelnika općine Orle.

Kako je to sve izgledalo, najbolje pokazuju fotografije koje možete pogledati u našoj galeriji.

Javni poziv nositeljima na nekretninama koje neposredno graniče sa zemljištem na kojem je izvedena javna cesta – županijska cesta ŽC3041

POSJET GRADU HEROJA – VUKOVARU

Dana 27.svibnja 2018. u suradnji sa Klubom žena Pokupsko organiziran je cjelodnevni izlet u Vukovar gdje su naši domaćini bile žene iz

UPOZORENJE NEPOVOLJNI VREMENSKI UVJETI