22/11/2019 0 144 Pogleda

OBJAVA BIRAČIMA o održavanju izbora za Predsjednika Republike Hrvatske

Vlada Republike Hrvatske je 14. studenoga 2019. donijela Odluku o raspisivanju izbora za Predsjednika Republike Hrvatske.

ZA DAN ODRŽAVANJA IZBORA ODREĐENA JE

NEDJELJA, 22. PROSINCA 2019.

Obavještavaju se birači da mogu izvršiti pregled, dopunu i ispravak podataka upisanih u registar birača te podnijeti zahtjev za privremeni upis u registar birača izvan mjesta prebivališta, izdavanje potvrde za glasovanje izvan mjesta prebivališta, prethodnu registraciju i aktivnu registraciju.

Cjelovitu objavu biračima Ministarstva uprave Republike Hrvatske preuzmite OVDJE.

Plan motrenja, čuvanja i ophodnje građevina i površina za koje prijeti opasnost od nastajanja i širenja požara preuzmite OVDJE.

Komunikacijski plan – „Izgradnja i opremanje reciklažnog dvorišta u Općini Orle“

Komunikacijski plan „Izgradnja i opremanje reciklažnog dvorišta u Općini Orle“ preuzmite OVDJE.

[OBAVIJEST] RADNO VRIJEME AMBULANTE ORLE U RAZDOBLJU OD 10.07.2017. DO 28.07.2017.

RADNO VRIJEME AMBULANTE ORLE U RAZDOBLJU OD 10.07.2017. DO 28.07.2017. ZBOG GODIŠNJIH ODMORA JE: PON – NOVO ČIČE – POSLIJEPODNE