22/10/2019 0 120 Pogleda

Poziv na informativno predavanje – Program ruralnog razvoja Republike Hrvatske

Poštovani,

U cilju razvoja i napretka OPG-ova na području Općine Orle, pozivamo Vas na informativno predavanje vezano za Podmjeru 6.2. „Potpora ulaganju u pokretanje nepoljoprivrednih djelatnosti u ruralnim područjima“ iz Programa ruralnog razvoja Republike Hrvatske za razdoblje od 2014. do 2020. godine i Podmjeru 6.4. »Ulaganja u stvaranje i razvoj nepoljoprivrednih djelatnosti« iz Programa ruralnog razvoja Republike Hrvatske za razdoblje od 2014. do 2020. godine.

Predavanje će se održati u Društvenom domu u Veleševcu, 05.11.2019. (utorak) u 19:00 sati.

S poštovanjem,

Općina Orle

Natječaji

Pozivamo Vas na predstavljanje natječaja iz Programa ruralnog razvoja Republike Hrvatske “Potpora ulaganju u pokretanje nepoljoprivrednih djelatnosti u ruralnim područjima”