09/10/2019 0 51 Pogleda

NAJLJEPŠI ŠTAND NA BUČIJADI DOLAZI IZ OPĆINE ORLE

Ove godine održana je 15. Bučijada u Ivanić Gradu, već tradicionalna turističko-gospodarska i gastronomska manifestacija. Od 200 štandova izlagača za najljepše uređen štand proglašen je štand Etno udruge Turopoljska Posavina  iz općine Orle. Štand je uredila i kreativno osmislila članica udruge Štefica Dianežević  iz Veleševca.

Promicanjem kulturne baštine svoga kraja  pokazala je vrednote svoje Posavine i općine Orle.

Odluka o mjerama za uklanjanje odbačenog otpada

Na temelju članka 36. Zakona o održivom gospodarenju otpadom (Narodne novine 94/13) i članka 27. Statuta općine Orle (Glasnik Zagrebačke

PETICIJA PROTIV POSKUPLJENJA AUTOBUSNIH KARATA

POŠTOVANI MJEŠTANI, OPĆINA ORLE POKREĆE PETICIJU PROTIV POSKUPLJENJA AUTOBUSNIH KARATA PRIJEVOZNIKA Autoturist Samobor d.o.o. MOLIMO DA SVOJIM POTPISOM U PROSTORIJAMA