02/09/2019 0 157 Pogleda

NATJEČAJ za dodjelu stipendija učenicima i studentima s područja općine Orle za školsku/akademsku godinu 2019./2020.

Temeljem Pravilnika  o  stipendiranju učenika i studenata s područja općine Orle koji je usvojilo Općinsko vijeće općine Orle na 11. sjednici Općinskog vijeća, 20.12. 2018. godine, Općinski načelnik Općine Orle raspisuje slijedeći

za dodjelu stipendija učenicima i studentima

s područja Općine Orle

za školsku/akademsku godinu

2019./2020.

Općina Orle, Općinski načelnik raspisuje natječaj za dodjelu stipendija za učenike srednjih škola i  studente s prebivalištem na području Općine Orle s namjerom pružanja novčane nagrade za podmirenje troškova vezanih uz školovanje, čime se potiče, motivira i omogućuje što većem broju učenika i studenata s područja Općine Orle uspješno stjecanje srednjoškolskog i fakultetskog obrazovanja.

Cjeloviti tekst natječaja možete preuzeti OVDJE.

Obrazac prijave na natječaj za dodjelu stipendije

ZAHTJEV ZA DODJELU STIPENDIJA

Lokalna akcijska grupa „Zrinska gora-Turopolje“ 14.06.2018. godine objavila je Natječaj za provedbu tipa operacije 1.1.3. “Potpora razvoju malih poljoprivrednih gospodarstava”

UČENICI OŠ POKUPSKO U POSJETI OPĆINI ORLE