19/07/2019 0 153 Pogleda

Plastičnim čepovima do skupih lijekova

I mi možemo skupljati plastične čepove i sudjelovati u projektu Udruge oboljelih od leukemije i limfoma Hrvatske.

Naime, cilj projekta je da se od novca predanih plastičnih čepova sufinancira nabava skupih lijekova za liječenje članova Udruge oboljelih.

U akciji se do sada uključilo preko 900 subjekata – vrtića, škola, udruga, vjerskih zajednica, komunalna poduzeća, lokalne zajednice, pojedinci i društveno odgovornih poduzeća.

Pozivam sve mještane općine Orle  i šire da se uključe u ovu humanitarnu akciju.

Sakupljene plastične čepove možete dostaviti u trgovinu MIMI, vl. Marica Juha, Orle 5.

Akcija traje do kraja kalendarske godine!

Unaprijed veliko hvala svima koji će podržati ovu akciju!

Zamjenica predsjednika Općinskog vijeća

Jasminka Podlejan

Odluke načelnika Općine Orle

Odluku o isplati financijskih sredstava Lovačkom društvu ,,Patka” Orle preuzmite : OVDJE Odluku o isplati sredstava za obilježavanje dana sv. Florijana