26/06/2019 0 316 Pogleda

DAN  MJESNOG ODBORA SUŠA

Na Tijelovo, 20.lipnja 2019., obilježen je Dan MO Suša.

U samom mjestu Suša nalazi se kapelica sv. Vida, a nedaleko od same kapelice na nasipu koji vodi prema Sisku i obnovljeni križ postavljen na staro mjesto.

Župnik Kristijan Krajnović blagoslovio je križ sa svojim novim postoljem kojeg je obnovila obitelj Huđin uz pomoć Mjesnog odbora i Općine Orle.

Nakon svečanog blagoslova, održana je sjednica te skromni domjenak za mještane Suše i ostale goste.

Događanja

DANI EUROPSKE KULTURNE BAŠTINE 2019. OBILJEŽENI U BUKEVJU KONCERTOM “IDEMO DOLE V POSAVINU”

U subotu,19.listopada 2019. održan je 2.koncert pod nazivom IDEMO DOLE V POSAVINU,u organizaciji KUD-a Slavuj. Osim domaćina,KUD-a SLAVUJ iz Bukevja,sudjelovali

Odluku o isplati sredstava za redovnu djelatnost Udruge mladih