14/06/2019 0 42 Pogleda

Prva šatorijada na Veleševečkom Selcu

Dana 8. lipnja 2019. godine Udruga mladih Općine Orle organizirala je prvu šatorijadu na Veleševečkom Selcu.

Pripremili su roštilj, palačinke, razne sportske i društvene aktivnosti i igre.

Veliki broj mještana Općine Orle pridružio im se uz pjesmu, ples i smijeh, dok su najmlađi uživali u velikom „napuhancu“.

Iz Udruge poručuju kako se sljedeće godine nadaju još većem odazivu mještana te stanovnika susjednih općina.

Razvojna agencija IGRA d.o.o. – obavijest za sve koji imaju interes za dodjelu EU sredstava

Pozivamo mještane općine Orle koji imaju interes prijaviti se za dodjelu EU sredstava da više informacija   potraže na stranici Razvojne

Plan operativne provedbe programa aktivnosti u provedbi posebnih mjera zaštite od požara od interesa za općinu Orle preuzmite OVDJE.

Obrazac zahtjeva za isplatu naknade za novorođeno dijete

Jednokratna novčana pomoć za novorođeno dijete 2019. – Obrazac zahtjeva za isplatu naknade za novorođeno dijete preuzmite OVDJE.