22/05/2019 0 294 Pogleda

MOBILNI MAMOGRAF I U OPĆINI ORLE

Udruga edukacijom protiv raka dojke Zagrebačke županije u suradnji s Općinom Orle, na inicijativu dopredsjednice Općinskog vijeća Općine Orle, organizirala je  besplatno snimanje mobilnim mamografom. Dana 20. svibnja 2019. godine od 14 do 17 sati sve žene od 40 do 50 godina te žene koje su ove godine dobile poziv  Nacionalnog programa MAMMA, a nisu taj poziv iskoristile, mogle su obaviti snimanje ispred Općine Orle. Nakon snimanja održana je i besplatna edukacija.

Možda vas zanima i ovo:

Novosti

HŽPP za Vatrene – na gledanje finala i doček vlakom!

U nedjelju, 15. srpnja za sve navijače koji putuju vlakom na gledanje finalne utakmice hrvatske nogometne reprezentacije u bilo kojem

Novosti

KUD Slavuj u gostima

Dana 17.12.2017. godine u organizaciji Udruge umirovljenika grada Velike Gorice – podružnica Rakitovec održan je Božićni koncert  KUD-a  Pleso na