30/04/2019 0 485 Pogleda

Prvomajski grah i bogat program za Praznik rada u općini Orle

Međunarodni praznik rada obilježit ćemo prvomajskim grahom i bogatim programom u našoj općini.

U suradnji s Udrugom mladih, Klubom žena i DVD-om Drnek organiziran je cjelodnevni program s početkom u 10 sati.

Početak malonogometnog turnira mjesnih odbora je u 11 sati, a mještani će se natjecati i u potezanju konopa, poligonu u paru i drugim aktivnostima.

Palačinke će se peći od 12 do 14 sati, a grah ćemo dijeliti od 14:30 sati.

Nemojte propustiti i dođite u Orle kako bismo zajedno proslavili Međunarodni praznik rada!

Plastičnim čepovima do skupih lijekova

I mi možemo skupljati plastične čepove i sudjelovati u projektu Udruge oboljelih od leukemije i limfoma Hrvatske. Naime, cilj projekta

Poziv na prethodnu provjeru znanja i sposobnosti

Natječaj objavljen u Narodnim  novinama broj 35/2019, 05.travnja 2019. godine Na temelju članka 20. stavak 1 i članka 22. Zakona