26/03/2019 0 511 Pogleda

POZIV NEZAPOSLENIMA za besplatne programe osposobljavanja i edukacija

Pozivamo nezaposlene žene s područja gradova Jastrebarskog, Samobora i Zaprešića te općina Brdovec, Dubravica, Klinča Sela, Luka, Marija Gorica, Pušća i Stupnik i ostalih područja Zagrebačke županije da sudjeluju na besplatnim poludnevnim edukacijama koje će se održati u razdoblju od ožujka do travnja 2019. u prostoru Udruženja obrtnika Jastrebarsko (Smičiklasova ulica 3).

Datumi i teme radionica:

• Postavljanje ciljeva // 28.03.2019.
  • Donošenje odluka // 29.03.2019.
  • Organiziranje zajednice // 02.04.2019.
  • Od ideje do projekta // 03.04.2019

Prijavite se najkasnije do 27. ožujka 2019. na mail: eduka@eduka.hr

Nakon sudjelovanja na motivacijsko-edukacijskim radionicama, sudionice imaju mogućnost uključiti se u programe obrazovanja za tražena zanimanja na tržištu rada (ECDL operater, knjigovođa, dadilja, radnik u otpremi robe (m/ž) te razviti znanja i vještine potrebne za aktivno traženje zaposlenja kroz Klubove za zapošljavanje.

JobCollege SAVA projekt je udruge Eduka – centar lokalnog razvoja koji provodi  u partnerstvu s Institutom za razvoj tržišta rada, LAG-om SAVA, udrugom ODRAZ te Gradom Jastrebarsko i Gradom Zaprešićem.

Poziv na motivacijsko-edukacijske radionice

Program motivacijsko-edukacijskih radionica

Najvažnije vijesti

Obavijest načelnika – ishođena lokacijska dozvola za drveni most na rijeci Odri