27/12/2018 1 1016 Pogleda

Održan je Božićni koncert u organizaciji KUD-a Slavuj Bukevje

U Župnoj crkvi Sv.Petra apostola u Veleševcu 23. prosinca 2018. godine u organizaciji KUD-a Slavuj Bukevje održan je Božićni koncert. Kroz božićne pjesme i napjeve publiku su osim KUD-a Slavuj proveli i Zbor umirovljenika i starijih osoba općine Orle te KUD Veleševec, Veleševec. Nadamo se da će ovakvi koncerti postati tradicija u Posavini.

Oglas

Općina Orle traži osobu za čišćenje poslovnih prostorija jednom tjedno 4 sata temeljem Ugovora – bez zasnivanja radnog odnosa. Sve

Pokloni povodom dana Svih svetih

Podružnica umirovljenika Veleševec – Stružec Posavski i ove je godine organizirala obilazak svojih  članova   70+ povodom skoro nadolazećeg blagdana Svih

Plan operativne provedbe programa aktivnosti u provedbi posebnih mjera zaštite od požara od interesa za općinu Orle preuzmite OVDJE.