27/12/2018 1 1185 Pogleda

Održan je Božićni koncert u organizaciji KUD-a Slavuj Bukevje

U Župnoj crkvi Sv.Petra apostola u Veleševcu 23. prosinca 2018. godine u organizaciji KUD-a Slavuj Bukevje održan je Božićni koncert. Kroz božićne pjesme i napjeve publiku su osim KUD-a Slavuj proveli i Zbor umirovljenika i starijih osoba općine Orle te KUD Veleševec, Veleševec. Nadamo se da će ovakvi koncerti postati tradicija u Posavini.

Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta objavilo Poziv na dostavu projektnih prijedloga „Poboljšanje konkurentnosti i učinkovitosti MSP-a kroz informacijske i komunikacijske tehnologije (IKT) – 2“

OBAVIJEST KORISNICIMA ŽUPANIJSKE CESTE RUČA – SUŠA

Započeli su radovi na županijskoj cesti ŽC 3041 u naselju Ruča radi postavljanja novog asfaltnog sloja u dužini od 2

KUD “Slavuj” Bukevje na Božićnom koncertu KUD-a Pleso