04/09/2018 1 745 Pogleda

LJETNI ŠKOLSKI PRAZNICI U VELEŠEVCU

Podružnica umirovljenika Veleševec-Stružec Posavski je i ove godine organizirala ljetne kreativne radionice za djecu osnovnoškolske dobi.
Održano je 7 radionica s različitim temama i tehnikama, što je između ostalog bilo vidljivo i na izložbi, povodom Dana općine.
Kroz radionice je prošlo petnaestak djevojčica i dječaka.

Uz lijepa druženja, smijeh i igru nešto se i naučilo. Iskoristile su se stvari koje nam više nisu potrebne , uz malo mašte stvoreni su novi predmeti, a time je pokazana briga o okolišu.

Ovom prilikom Podružnica umirovljenika Veleševec-Stružec Posavski zahvaljuje na donaciji i podršci Općini Orle , Stolariji Borić, Modnom salonu Ivančica, KUD-u Veleševec te prodavaonici 234 Mlin i pekare, te roditeljima sudionika radionica.
Sve radionice osmislila je Štefica Dianežević te volonterskim pristupom uveselila ljetne školske praznike djeci u Veleševcu.

Fotogalerija:

IMENOVANJE SUDACA POROTNIKA

Poziv za imenovanje sudaca porotnika preuzmite OVDJE. Izjave za prihvaćanje kandidature za suce porotnike možete preuzeti u nastavku: Izjava kandidata za suca porotnika

Izvješće o provedenom postupku provjere znanja i sposobnosti kandidata

Izvješće o provedenom postupku provjere znanja i sposobnosti kandidata za prijam u službu pročelnika/pročelnice Jedinstvenog upravnog odjela općine Orle na

SUDJELOVANJE DJEČJE EKIPE DVD-A VELEŠEVEC NA BROJNIM NATJECANJIMA

Za mališane Dobrovoljnog vatrogasnog društva Veleševec ovog ljeta nije bilo odmora. Dječja ekipa sudjelovala je u brojnim aktivnostima te na