07/06/2018 1 483 Pogleda

POSJET GRADU HEROJA – VUKOVARU

Dana 27.svibnja 2018. u suradnji sa Klubom žena Pokupsko organiziran je cjelodnevni izlet u Vukovar gdje su naši domaćini bile žene iz Zaklade Sunčica. Nakon detaljnog razgledavanja znamenitosti grada, svi zajedno smo se družili te razmijenili poklone, a ovakva predivna suradnja će se nastaviti i dalje.

Sabor usvojio Zakon o poljoprivrednom zemljištu

Sabor usvojio Zakon o poljoprivrednom zemljištu „Uveli smo mehanizme kontrole kako bismo osigurali pravičnu podjelu zemlje i spriječili sve ono

DRUŽENJE I RADIONICA “TREĆE DOBI”

19.11.2017.godine s početkom u 17,00 sati, u prostorijama Društvenog doma Veleševec, održat će se radionica na temu izrade božićnih svijećnjaka.

Udruga mladih Općine Orle osvojila 3. nagradu na malom fašniku u Velikoj Gorici

U nedjelju,11. veljače 2018.održan je mali fašnik u Velikoj Gorici. Najmlađi članovi Udruge mladih općine Orle predstavili su se plesnom