07/06/2018 1 284 Pogleda

Otvorene kandidature za izbor najljepše okućnice na području Općine Orle

Ove godine „Izbor najljepših okućnica na području Općine Orle“ raspisuju se od 7.lipnja 2018.godine.
Kandidature koje trebaju sadržavati ime i prezime obitelji vlasnika okućnice ( uz njihov prethodni pristanak), točnu adresu i po mogućnosti broj telefona zaključno do 26.lipnja  2018. godine na broj telefona 6239 609 i e-mail:opcina.orle@zg.ht.hr.

Kandidature mogu prijaviti mjesni odbori, mještani te Komisija za odabir najljepše okućnice.

Osnovni kriteriji za izbor najljepše okućnice je ukupan estetski dojam,originalnost uređenja te raznovrsnost bilja.

Radionica tradicionalnog ukrašavanja jaja voskom više nego uspješna

KUD “Slavuj” Bukevje dana 17.03.2018. godine u 17 sati u Društvenom domu Bukevje organizirao je radionicu tradicijskog načina ukrašavanja uskrsnjih

RASKOŠ JESENI U NAŠIM DVORIŠTIMA

Nakon toplog ljeta na vrata nam je zakucala jesen koja nas uvijek iznenadi raskošnim spletom boja, mirisa i okusa te