07/06/2018 1 82 Pogleda

Otvorene kandidature za izbor najljepše okućnice na području Općine Orle

Ove godine „Izbor najljepših okućnica na području Općine Orle“ raspisuju se od 7.lipnja 2018.godine.
Kandidature koje trebaju sadržavati ime i prezime obitelji vlasnika okućnice ( uz njihov prethodni pristanak), točnu adresu i po mogućnosti broj telefona zaključno do 26.lipnja  2018. godine na broj telefona 6239 609 i e-mail:opcina.orle@zg.ht.hr.

Kandidature mogu prijaviti mjesni odbori, mještani te Komisija za odabir najljepše okućnice.

Osnovni kriteriji za izbor najljepše okućnice je ukupan estetski dojam,originalnost uređenja te raznovrsnost bilja.

UČENICI OŠ POKUPSKO U POSJETI OPĆINI ORLE

Načelnik općine Orle, Ervin Vujica, uputio je dobrodošlicu učenicima trećeg razreda Osnovne škole Pokupsko koji su zajedno sa svojim učiteljicama

Povodom početka nove školske godine načelnik Vujica posjetio je područne škole Bukevje i Veleševec

U ponedjeljak 4. rujna 2017. godine, povodom početka nove školske godine, načelnik Općine Orle, Ervin Vujica, posjetio je područne osnovne