07/06/2018 1 175 Pogleda

Otvorene kandidature za izbor najljepše okućnice na području Općine Orle

Ove godine „Izbor najljepših okućnica na području Općine Orle“ raspisuju se od 7.lipnja 2018.godine.
Kandidature koje trebaju sadržavati ime i prezime obitelji vlasnika okućnice ( uz njihov prethodni pristanak), točnu adresu i po mogućnosti broj telefona zaključno do 26.lipnja  2018. godine na broj telefona 6239 609 i e-mail:opcina.orle@zg.ht.hr.

Kandidature mogu prijaviti mjesni odbori, mještani te Komisija za odabir najljepše okućnice.

Osnovni kriteriji za izbor najljepše okućnice je ukupan estetski dojam,originalnost uređenja te raznovrsnost bilja.

Poziv na sudjelovanje na radionici LAG-a ‘Zrinska gora-Turopolje’

Pozivamo sve zainteresirane dionike iz javnog, civilnog i gospodarskog sektora s područja općine na sudjelovanje na radionici LAG-a ‘Zrinska gora-Turopolje’

Natječaj za najboljeg hrvatskog mladog poljoprivredni/ka-cu

Otvoren je natječaj za izbor najboljeg hrvatskog mladog poljoprivrednika/poljoprivrednicu kojega treću godinu za redom organizira hrvatska zastupnica u Europskom parlamentu