09/05/2018 1 314 Pogleda

KUD VELEŠEVEC U VELIKOJ MLAKI NA 11. SUSRETIMA MALIH FOLKLORAŠA

U Osnovnoj školi Velika Mlaka ove su nedjelje (06.05.2018), održani 11. susreti malih folkloraša na kojima je nastupila i mlađa grupa KUD-a Veleševec.

Uz nastupe ostalih turopoljskih društava, naši su mališani pokazali svojom pjesmom i plesom običaje našeg kraja te raskoš i bogatstvo izvornog folklora.

Galerija fotografija:

NATJEČAJ za imenovanje pročelnika/ce Jedinstvenoga upravnog odjela Općine Orle na neodređeno vrijeme

Na temelju članaka 17. i 19. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi (Narodne novine br.

Antunovo u Bukevju – Ulaz je slobodan

Zadovoljstvo nam je pozvati Vas da svojim dolaskom uveličate koncert FA ¨Turopolje¨ koji će se održati u DRUŠTVENOM DOMU BUKEVJE

KOSCI ZA KOSCE

KUD Veleševec sudjelovao u snimanju spota vezanog za obilježavanje deset godišnjice manifestacije “Kosci za kosce”, koja će se već tradicionalno