09/05/2018 1 2162 Pogleda

ODRŽANA GODIŠNJA SKUPŠTINA PODRUŽNICE UMIROVLJENIKA U VELEŠEVC

U subotu , 05.05.2018. godine održana je redovna godišnja Skupština Podružnice umirovljenika Veleševec-Stružec Posavski.

Uz većinu članova Podružnice, Skupštini su prisustvovali i gosti te tako uveličali događaj. Uz donačelnika Dražena Podlejana te zamjenicu predsjednika Vijeća Jasminku Podlejan bio je tu župnik Kristijan Krajnović, predsjednica Udruge umirovljenika Općine Orle Mara Bucina, predsjednik Udruge umirovljenika grada Velika Gorica Josip Pokas, predsjednik Kluba umirovljenih školnika Stjepan Šipušić, predsjednik Kluba umirovljenika Zračne luke Zagreb Ivan Bašić, predstavnici DVD-a Veleševec i KUD-a Veleševec, predstavnici Podružnica Udruge umirovljenika Općine Orle te predstavnici desetak podružnica Udruge umirovljenika grada Velika Gorica.

Donačelnik Općine Orle Dražen Podlejan u svom govoru pohvalio je rad Podružnice umirovljenika Veleševec-Stružec Posavski,a posebno njihovu predsjednicu Šteficu Dianežević koja svojom kreativnošću okuplja sve generacije i daje velik doprinos svakom događanju na području općine.

Domaćini su goste dočekali prigodnim mjerenjem krvnog tlaka te vađenje šećera u krvi uz pomoć Udruge VG Dijabetičar.

Nakon službenog dijela druženje se nastavilo u veselom tonu.

Galerija fotografija :

VUZEM U VELEŠEVCU

U župnoj crkvi Svetog Petra u Veleševcu održana je svečana uskrsna Sveta misa, koju je predvodio župnik Kristijan Krajnović.  Svečano

DAN  MJESNOG ODBORA SUŠA

Na Tijelovo, 20.lipnja 2019., obilježen je Dan MO Suša. U samom mjestu Suša nalazi se kapelica sv. Vida, a nedaleko

LISTA KANDIDATA koji su ostvarili pravo na stipendiju Općine Orle za školsku godinu 2019./2020.

Na temelju članka 4. , 9.,11.,12., 14.,  i 17.  Pravilnika o dodjeli učeničkih i studentskih stipendija, a koji je donijelo