09/05/2018 1 1347 Pogleda

ODRŽANA GODIŠNJA SKUPŠTINA PODRUŽNICE UMIROVLJENIKA U VELEŠEVC

U subotu , 05.05.2018. godine održana je redovna godišnja Skupština Podružnice umirovljenika Veleševec-Stružec Posavski.

Uz većinu članova Podružnice, Skupštini su prisustvovali i gosti te tako uveličali događaj. Uz donačelnika Dražena Podlejana te zamjenicu predsjednika Vijeća Jasminku Podlejan bio je tu župnik Kristijan Krajnović, predsjednica Udruge umirovljenika Općine Orle Mara Bucina, predsjednik Udruge umirovljenika grada Velika Gorica Josip Pokas, predsjednik Kluba umirovljenih školnika Stjepan Šipušić, predsjednik Kluba umirovljenika Zračne luke Zagreb Ivan Bašić, predstavnici DVD-a Veleševec i KUD-a Veleševec, predstavnici Podružnica Udruge umirovljenika Općine Orle te predstavnici desetak podružnica Udruge umirovljenika grada Velika Gorica.

Donačelnik Općine Orle Dražen Podlejan u svom govoru pohvalio je rad Podružnice umirovljenika Veleševec-Stružec Posavski,a posebno njihovu predsjednicu Šteficu Dianežević koja svojom kreativnošću okuplja sve generacije i daje velik doprinos svakom događanju na području općine.

Domaćini su goste dočekali prigodnim mjerenjem krvnog tlaka te vađenje šećera u krvi uz pomoć Udruge VG Dijabetičar.

Nakon službenog dijela druženje se nastavilo u veselom tonu.

Galerija fotografija :

Natječaji

NATJEČAJ za imenovanje pročelnika/ce Jedinstvenoga upravnog odjela Općine Orle na neodređeno vrijeme

Na temelju članaka 17. i 19. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi (Narodne novine br.

PRIKUPLJANJE PONUDA U POSTUPKU BAGATELNE NABAVE ZA PREDMET NABAVE ASFALTIRANJE ULICA I JAVNIH POVRŠINA NA PODRUČJU OPĆINE ORLE

KLASA: 360-01/16-01/01 URBROJ: 238/36-16-04-01 Orle, 09.09.2016. DOKUMENTACIJA – UPUTE ZA PRIKUPLJANJE PONUDA U POSTUPKU BAGATELNE NABAVE ZA PREDMET NABAVE ASFALTIRANJE ULICA i JAVNIH

Razvojna agencija IGRA d.o.o. – obavijest za sve koji imaju interes za dodjelu EU sredstava

Pozivamo mještane općine Orle koji imaju interes prijaviti se za dodjelu EU sredstava da više informacija   potraže na stranici Razvojne