29/03/2018 1 890 Pogleda

Sretan I blagoslovljen Uskrs!

Povodom nadolazećih Uskršnjih blagdana svim mještanima Općine Orle  i svim ljudima dobre volje čestitamo najveći kršćanski blagdan Uskrs te svima želimo obilje blagoslova, sreće i zdravlja.

Uskrs je vrijeme ponovnog rađanja, vrijeme preporoda i pobjede života nad smrću. Neka nas vjera u te ideale prati kako bismo u zajedništvu i solidarnosti izgrađivali naše bolje sutra.

Općinski načelnik Ervin Vujica

Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta objavilo Poziv na dostavu projektnih prijedloga „Poboljšanje konkurentnosti i učinkovitosti MSP-a kroz informacijske i komunikacijske tehnologije (IKT) – 2“

DRUŽENJE I RADIONICA “TREĆE DOBI”

19.11.2017.godine s početkom u 17,00 sati, u prostorijama Društvenog doma Veleševec, održat će se radionica na temu izrade božićnih svijećnjaka.