20/03/2018 0 951 Pogleda

Radionica tradicionalnog ukrašavanja jaja voskom više nego uspješna

KUD “Slavuj” Bukevje dana 17.03.2018. godine u 17 sati u Društvenom domu Bukevje organizirao je radionicu tradicijskog načina ukrašavanja uskrsnjih jaja rastopljenim voskom.Podsjećamo pisanje voskom kao vrlo staru tehniku ukrašavanja pokazala je Dunja Vuković iz Zagreba,a radionica je bila i više nego uspješna sa dvadeset polaznika. Zahvaljujemo svima koji su se odazvali na radionici te na ovaj način sačuvali još jedan dio tradicijske kulture.

Pogledajte galeriju:

OBAVIJEST – odvoz komunalnog otpada

Obavještavamo Vas da će se odvoz miješanog komunalnog otpada umjesto na Uskrsni ponedjeljak (22.04.2019.) izvršiti u subotu, 20.04.2019. godine.

POZIV NA ORGANIZIRANO SNIMANJE MOBILNIM MAMOGRAFOM

UDRUGA EDUKACIJOM PROTIV RAKA DOJKE ZAGREBAČKE ŽUPANIJE  OPĆINA ORLE   POZIV NA ORGANIZIRANO SNIMANJE MOBILNIM MAMOGRAFOM ISPRED OPĆINSKE ZGRADE, ORLE

NK POSAVEC NA ZASLUŽENOM ODMORU

9. lipnja 2019 je završena sezona u 2.ŽNL Istok u kojoj se natječe naš Nogometni klub Posavec. Posavec je sezonu