20/03/2018 0 1122 Pogleda

Radionica tradicionalnog ukrašavanja jaja voskom više nego uspješna

KUD “Slavuj” Bukevje dana 17.03.2018. godine u 17 sati u Društvenom domu Bukevje organizirao je radionicu tradicijskog načina ukrašavanja uskrsnjih jaja rastopljenim voskom.Podsjećamo pisanje voskom kao vrlo staru tehniku ukrašavanja pokazala je Dunja Vuković iz Zagreba,a radionica je bila i više nego uspješna sa dvadeset polaznika. Zahvaljujemo svima koji su se odazvali na radionici te na ovaj način sačuvali još jedan dio tradicijske kulture.

Pogledajte galeriju:

Čestitamo Dan općine i blagdan Svetog Bartola

SVIM MJEŠTANKAMA I MJEŠTANIMA ČESTITAMO DAN OPĆINE I BLAGDAN SVETOG BARTOLA ZAŠTITNIKA NAŠE OPĆINE. Pozivamo mještanke,mještane i sve ljude dobre

NK POSAVEC NA ZASLUŽENOM ODMORU

9. lipnja 2019 je završena sezona u 2.ŽNL Istok u kojoj se natječe naš Nogometni klub Posavec. Posavec je sezonu

Obavijest načelnika – ishođena lokacijska dozvola za drveni most na rijeci Odri

Poštovani mještani Općine Orle, zadovoljstvo mi je što Vas mogu izvijestiti da je ishođena lokacijska dozvola za drveni most na