02/02/2018 0 2083 Pogleda

Započeo informatički tečaj za umirovljenike

Na inicijativu Podružnice umirovljenika Veleševec, tečaj je organizirala udruga Centar za kvalitetu života Forum+50 iz Vel. Gorice, a financiraju ga Zagrebačka županija i Općina Orle.

Uvidjevši kako je  u našoj općini  velik broj starije populacije, potrudili smo se za početak organizirati tečaj informatike kako bismo im omogućili uvid u digitalni svijet. Kroz ovakvo druženje  i edukaciju  smanjuje se izoliranost i  usamljenost te stvaraju kvalitetniji umirovljenički dani.

Tečaj vodi Marko Bukovac osposobljen za individualni pristup svakom polazniku, a vrijeme tečaja predviđeno je  od 01.02.2018. do 31.03.2018. u prostoru  vijećnice Općine Orle.

Povodom početka nove školske godine načelnik Vujica posjetio je područne škole Bukevje i Veleševec

U ponedjeljak 4. rujna 2017. godine, povodom početka nove školske godine, načelnik Općine Orle, Ervin Vujica, posjetio je područne osnovne

Obavijest o suzbijanju komaraca

DEZINSEKCIJA KOMARACA NA PODRUČJU OPĆINE ORLE TIJEKOM 2019. GODINE – 1. adulticidna akcija: 19.06.2019 Uništavanje komaraca provest će se hladnim