20/12/2017 0 1586 Pogleda

KUD Slavuj u gostima

Dana 17.12.2017. godine u organizaciji Udruge umirovljenika grada Velike Gorice – podružnica Rakitovec održan je Božićni koncert  KUD-a  Pleso na kojem su kao gosti nastupili KUD “Dika” Sveta Klara i KUD “Slavuj” Bukevje, te trio osnovnoškolaca Gabriela, Dario i Mihael.

Koncert je započeo igrokazom “Badnja noć” u izvedbi KUD-a Pleso , nastavio se izvedbama pjesama posvećenih Božiću pojedinih društava. U duhu blagdana,  zajedno sa mnogobrojnom publikom, koncert  je  završio  zajedničkim pjevanjem pjesme “”Radujte se narodi”.
Druženje publike i izvođača nastavilo se uz prigodni domjenak, pjesmu i ples.

Možda vas zanima i ovo:

Natječaji

NATJEČAJ za imenovanje pročelnika/ce Jedinstvenoga upravnog odjela Općine Orle na neodređeno vrijeme

Na temelju članaka 17. i 19. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi (Narodne novine br.

Novosti

OBAVIJEST O PROVEDBI POSEBNIH MJERA ZAŠTITE OD POŽARA

Stožer civilne zaštite Općine Orle u skladu s programom aktivnosti u provedbi posebnih mjera zaštite od požara od interesa za

Novosti

Ljetne kreativne radionice

Završene su ljetne kreativne radionice u općini Orle,ali druženje se nastavlja i dalje. Svi zainteresirani, slobodno se mogu uključiti, jer