04/12/2017 0 1553 Pogleda

ADVENT U BUKEVJU

Vrijeme je došašća ili adventa.Okićeni su trgovi,ulice i izlozi. Ljudi ukrašavaju svoje kuće i okućnice, a žene iz Bukevja su odlučile ukrasiti i prostor ispred crkve. Ipak je to mjesto gdje će se ovih dana okupljati mnoštvo ljudi,kroz mise,zornice i najsvečaniji dio-polnoćku.

Na svoju inicijativu,uz puno dobre volje,usprkos hladnoći,ukrasile su cvjetnjak ispred crkve.” Ove godine je skromno,a za sljedeću godinu ćemo Vas iznenaditi!” poručile su svima.

Novi vozni red

Slijedom učestalih primjedbi građana Općine Orle na javni prijevoz, općina Orle uputila je dopis prijevozniku, Autoturistu d.o.o., a kako bi

Izvješće o provedenom postupku provjere znanja i sposobnosti kandidata

Izvješće o provedenom postupku provjere znanja i sposobnosti kandidata za prijam u službu pročelnika/pročelnice Jedinstvenog upravnog odjela općine Orle na