26/09/2017 0 1533 Pogleda

RASKOŠ JESENI U NAŠIM DVORIŠTIMA

Nakon toplog ljeta na vrata nam je zakucala jesen koja nas uvijek iznenadi raskošnim spletom boja, mirisa i okusa te bogatstvom plodova. Ljubav Posavaca prema svome domu, prirodnim ljepotama i blagorodnoj zemlji je neizmjerna.

Stoga naši mještani cijele godine marljivo uređuju svoja dvorišta, a u jesen okućnice naših domova krase brojni plodovi žarkih boja. Nadahnuće ukrasa dolazi iz prirode i bogate posavske baštine. Pogledajte kako to izgleda u jednom dvorištu u Veleševcu i uživajte u bogatstvu posavske jeseni.

Možda vas zanima i ovo:

Novosti

Javni poziv na zbor građana Mjesnog odbora Bukevje

Zbor građana Mjesnog odbora Bukevje održat će se u ponedjeljak 8. travnja 2019. godine u Društveno – vatrogasnom domu Bukevje s početkom u 20.00 sati.

Događanja

Otvorene kandidature za izbor najljepše okućnice na području Općine Orle

  Ove godine „Izbor najljepših okućnica na području Općine Orle“ raspisuju se od 7.lipnja 2018.godine. Kandidature koje trebaju sadržavati ime

Novosti

Sabor usvojio Zakon o poljoprivrednom zemljištu

Sabor usvojio Zakon o poljoprivrednom zemljištu „Uveli smo mehanizme kontrole kako bismo osigurali pravičnu podjelu zemlje i spriječili sve ono