05/09/2017 0 831 Pogleda

Povodom početka nove školske godine načelnik Vujica posjetio je područne škole Bukevje i Veleševec

U ponedjeljak 4. rujna 2017. godine, povodom početka nove školske godine, načelnik Općine Orle, Ervin Vujica, posjetio je područne osnovne škole Bukevje i Veleševec.

U osnovnu školu Bukevje krenulo je na prvi dan škole ukupno 55 učenika od 1. do 4. razreda dok je u osnovnu školu Veleševec krenulo ukupno 25 učenika od 1. do 4. razreda.

Načelnik je učenicima zaželio uspješnu školsku godinu, a posebno polaznicima 1. razreda koji su po prvi puta sjeli u školske klupe.

Prigodom početka nove školske godine načelnik je svim učenicima podijelio prigodne poklone, crtanke i olovke za polaznike prvih razreda te bilježnice i olovke za polaznike drugih, trećih i četvrtih razreda u obje područne škole.

Svim našim učenicima, a posebno prvašićima još jednom želimo što više uspjeha i radosti u školskim klupama. Obrazovanje je temelj životnog uspjeha, a u godinama provedenim u školskim klupama stječemo prijatelje i stvaramo svoj pogled na svijet. Neka im ti dani ostanu u najljepšim uspomenama.

[OBAVIJEST] RADNO VRIJEME AMBULANTE ORLE U RAZDOBLJU OD 10.07.2017. DO 28.07.2017.

RADNO VRIJEME AMBULANTE ORLE U RAZDOBLJU OD 10.07.2017. DO 28.07.2017. ZBOG GODIŠNJIH ODMORA JE: PON – NOVO ČIČE – POSLIJEPODNE

Oglas

Općina Orle traži osobu za čišćenje poslovnih prostorija jednom tjedno 4 sata temeljem Ugovora – bez zasnivanja radnog odnosa. Sve

Mikro, malim i srednjim poduzećima 30 milijuna kuna za certifikaciju proizvoda