05/09/2017 0 1096 Pogleda

Povodom početka nove školske godine načelnik Vujica posjetio je područne škole Bukevje i Veleševec

U ponedjeljak 4. rujna 2017. godine, povodom početka nove školske godine, načelnik Općine Orle, Ervin Vujica, posjetio je područne osnovne škole Bukevje i Veleševec.

U osnovnu školu Bukevje krenulo je na prvi dan škole ukupno 55 učenika od 1. do 4. razreda dok je u osnovnu školu Veleševec krenulo ukupno 25 učenika od 1. do 4. razreda.

Načelnik je učenicima zaželio uspješnu školsku godinu, a posebno polaznicima 1. razreda koji su po prvi puta sjeli u školske klupe.

Prigodom početka nove školske godine načelnik je svim učenicima podijelio prigodne poklone, crtanke i olovke za polaznike prvih razreda te bilježnice i olovke za polaznike drugih, trećih i četvrtih razreda u obje područne škole.

Svim našim učenicima, a posebno prvašićima još jednom želimo što više uspjeha i radosti u školskim klupama. Obrazovanje je temelj životnog uspjeha, a u godinama provedenim u školskim klupama stječemo prijatelje i stvaramo svoj pogled na svijet. Neka im ti dani ostanu u najljepšim uspomenama.

Poziv na sudjelovanje na radionici LAG-a ‘Zrinska gora-Turopolje’

Pozivamo sve zainteresirane dionike iz javnog, civilnog i gospodarskog sektora s područja općine na sudjelovanje na radionici LAG-a ‘Zrinska gora-Turopolje’

Promjena radnog vremena ambulante Orle

RADNO VRIJEME AMBULANTE ORLE U RAZDOBLJU OD 16.04.2018. DO 27.04.2018. ZBOG GODIŠNJIH ODMORA JE:   PON – NOVO ČIČE –

POREZ NA NEKRETNINE 2018.

REPUBLIKA HRVATSKA ZAGREBAČKA  ŽUPANIJA OPĆINA ORLE Jedinstveni upravni odjel Orle 5, 10 411 Orle KLASA: 410-05/17-01/01 URBROJ: 238/36-03/3-17-1 Orle, 14.