09/08/2017 0 1469 Pogleda

Manifestacija “Kosci za kosce”

Javna ustanova “Zeleni prsten” Zagrebačke županije po 9. put organizirala je manifestaciju “Kosci za kosce”, kojom se promovira zaštita ptice kosac koja se gnijezdi na odranskom polju.

Događaj organizacijski podržava i KUD “Veleševec” koji je sudjelovao po 9.put te svojim nastupom i prikazom košenje uveličao ovaj skup. U košnji muškaraca prvo i treće mjesto osvojili su članovi KUD-a Veleševec ,Josip Margušić i Ivica Šterc, dok je kod žena Nevenka Vučin osvojila drugo mjesto.

19.susreti zborova i malih vokalnih sastava Zagrebačke županije u Vrbovcu

Bukevje sudjelovao je na 19. susretima zborova i malih vokalnih sastava Zagrebačke županije u Vrbovcu.  U dvorani Pučkog otvorenog učilišta

IZMJENE I DOPUNE PLANA NABAVE ZA 2018. GODINU

IZMJENE I DOPUNE PLANA NABAVE ZA 2018. GODINU u cijelosti preuzmite : OVDJE