27/12/2018 1 1098 Pogleda

Održan je Božićni koncert u organizaciji KUD-a Slavuj Bukevje

U Župnoj crkvi Sv.Petra apostola u Veleševcu 23. prosinca 2018. godine u organizaciji KUD-a Slavuj Bukevje održan je Božićni koncert. Kroz božićne pjesme i napjeve publiku su osim KUD-a Slavuj proveli i Zbor umirovljenika i starijih osoba općine Orle te KUD Veleševec, Veleševec. Nadamo se da će ovakvi koncerti postati tradicija u Posavini.

DAN SJEĆANJA NA VUKOVAR

17.11.diljem naše zemlje palili su se lampaši u znak sjećanja na žrtve Vukovara. I na prostoru naše općine, ljudi su

Obavijest dobavljačima Općine  Orle o obvezi izdavanja e-računa od 1. srpnja 2019.

Sukladno Zakonu o elektroničkom izdavanju računa u javnoj nabavi i u skladu s Direktivom Europskog parlamenta od 1. srpnja 2019.

Manifestacija “Kosci za kosce”

Javna ustanova “Zeleni prsten” Zagrebačke županije po 9. put organizirala je manifestaciju “Kosci za kosce”, kojom se promovira zaštita ptice