27/12/2018 1 261 Pogleda

Održan je Božićni koncert u organizaciji KUD-a Slavuj Bukevje

U Župnoj crkvi Sv.Petra apostola u Veleševcu 23. prosinca 2018. godine u organizaciji KUD-a Slavuj Bukevje održan je Božićni koncert. Kroz božićne pjesme i napjeve publiku su osim KUD-a Slavuj proveli i Zbor umirovljenika i starijih osoba općine Orle te KUD Veleševec, Veleševec. Nadamo se da će ovakvi koncerti postati tradicija u Posavini.

ANTUNOVO U BUKEVJU

I ove godine,13.lipnja se obilježio blagdan Svetog Antuna Padovanskog u Bukevju. Nakon svete mise u 18 sati, plesna skupina Udruge

GOSTOVANJE KUD-a VELEŠEVEC U DONJOJ OBREŠKOJ

KUD Veleševec je prošle subote  (05.05.2018.) nastupao, kao gost KUD-a “Obreška” na proslavi Sv. Florijana u

Natječaji

NATJEČAJ za imenovanje pročelnika/ce Jedinstvenoga upravnog odjela Općine Orle na neodređeno vrijeme

Na temelju članaka 17. i 19. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi (Narodne novine br.