19/12/2018 0 714 Pogleda

KUD “Slavuj” Bukevje na Božićnom koncertu KUD-a Pleso

KUD “Slavuj” Bukevje ponovno je u nedjelju 16. prosinca 2018. godine nastupio na Božićnom koncertu KUD-a Pleso i tako nastavio višegodišnju tradiciju zajedničkih Božićnih koncerata i  druženja. Uz domaćine također su još nastupili KUD “Dika” Sveta Klara i KUD “Stari Grad” Lukavec. Nakon uspješnog koncerta druženje je kao i uvijek  nastavljeno uz pjesmu i ples sudionika i publike. Još jedna krasna večer na Plesu koju ćemo dugo pamtiti.

Odluka o komunalnoj naknadi

Temeljem članka 95. stavka 1. Zakona o komunalnom gospodarstvu („Narodne novine“, broj 68/18) i članka 28. Statuta Općine Orle (“Glasnik

MANIFESTACIJA – KOSCI ZA KOSCE

Javna ustanova Zeleni prsten Zagrebačke županije  i ove godine organizira manifestaciju “Kosci za kosce” sve detalje možete pročitati ovdje