23/06/2017 0 2436 Pogleda

DAN MJESNOG ODBORA BUKEVJE

Dana 18.6.2017.godine obilježen je dan mjesnog odbora Bukevje. Svečana sjednica  održana je u 11 sati u Društvenom domu Bukevje. Priznanja za izuzetan doprinos na području MO dobili su: Stanka Črnjak,Zlatko Mihordin i Ivica  Petričević. Nakon svečane sjednice, na sportsko rekreativnom centru-zadružno, održane su sportske igre za djecu i mlade. Za sve sudionike ( sportaše i gledatelje) osiguran je besplatni domjenak i piće,a za najbolje sportaše-priznanja.

Organizatori sportskih igara pripremili su raznoliku ponudu aktivnosti: biciklijada, skakanje u vreći, povlačenje štrika, trčanje, graničar i nogomet. Sudionici sportskih aktivnosti bili su iz svih dobnih skupina od 4-64 godine, a u pojedinim disciplinama sudjelovali su i predstavnici Općinskog vijeća te načelnik i zamjenik načelnika općine Orle.

Kako je to sve izgledalo, najbolje pokazuju fotografije koje možete pogledati u našoj galeriji.

Mirna Pandurević odradila praksu u „Bioscienti“ u Ingelheimu

Dvije osamnaestogodišnje djevojke, Mirna Pandurević iz Veleševca i Danijela Vranjić,  imale su priliku provesti dva tjedna u najvećem europskom privatnom

Obavijest o pokretanju postupka izmjene prostornog plana – poziv na dostavu zahtjeva preuzmite OVDJE.

Susreti folklornih društava “PJESMOM I PLESOM KROZ VELEŠEVEC”

9.9.2017. (subota) “PJESMOM I PLESOM KROZ VELEŠEVEC” I ove godine po 12. puta, KUD Veleševec organizira susrete folklornih društava pod