23/06/2017 0 3164 Pogleda

DAN MJESNOG ODBORA BUKEVJE

Dana 18.6.2017.godine obilježen je dan mjesnog odbora Bukevje. Svečana sjednica  održana je u 11 sati u Društvenom domu Bukevje. Priznanja za izuzetan doprinos na području MO dobili su: Stanka Črnjak,Zlatko Mihordin i Ivica  Petričević. Nakon svečane sjednice, na sportsko rekreativnom centru-zadružno, održane su sportske igre za djecu i mlade. Za sve sudionike ( sportaše i gledatelje) osiguran je besplatni domjenak i piće,a za najbolje sportaše-priznanja.

Organizatori sportskih igara pripremili su raznoliku ponudu aktivnosti: biciklijada, skakanje u vreći, povlačenje štrika, trčanje, graničar i nogomet. Sudionici sportskih aktivnosti bili su iz svih dobnih skupina od 4-64 godine, a u pojedinim disciplinama sudjelovali su i predstavnici Općinskog vijeća te načelnik i zamjenik načelnika općine Orle.

Kako je to sve izgledalo, najbolje pokazuju fotografije koje možete pogledati u našoj galeriji.

DAN SJEĆANJA NA VUKOVAR

17.11.diljem naše zemlje palili su se lampaši u znak sjećanja na žrtve Vukovara. I na prostoru naše općine, ljudi su

Prvomajski grah i bogat program za Praznik rada u općini Orle

Međunarodni praznik rada obilježit ćemo prvomajskim grahom i bogatim programom u našoj općini. U suradnji s Udrugom mladih, Klubom žena