23/06/2017 0 1786 Pogleda

DAN MJESNOG ODBORA BUKEVJE

Dana 18.6.2017.godine obilježen je dan mjesnog odbora Bukevje. Svečana sjednica  održana je u 11 sati u Društvenom domu Bukevje. Priznanja za izuzetan doprinos na području MO dobili su: Stanka Črnjak,Zlatko Mihordin i Ivica  Petričević. Nakon svečane sjednice, na sportsko rekreativnom centru-zadružno, održane su sportske igre za djecu i mlade. Za sve sudionike ( sportaše i gledatelje) osiguran je besplatni domjenak i piće,a za najbolje sportaše-priznanja.

Organizatori sportskih igara pripremili su raznoliku ponudu aktivnosti: biciklijada, skakanje u vreći, povlačenje štrika, trčanje, graničar i nogomet. Sudionici sportskih aktivnosti bili su iz svih dobnih skupina od 4-64 godine, a u pojedinim disciplinama sudjelovali su i predstavnici Općinskog vijeća te načelnik i zamjenik načelnika općine Orle.

Kako je to sve izgledalo, najbolje pokazuju fotografije koje možete pogledati u našoj galeriji.

PETROVE I DAN MJESNOG ODBORA U VELEŠEVCU

29.6.2017. mještani Veleševca su proslavili svoj dan, svečanom misom koja je bila u 19,00 sati u crkvi Svetog Petra, koju

KUD VELEŠEVEC NA OBILJEŽAVANJU 90 GODINA DVD-a VRBOVO

Dana 10.lipnja 2018. dječja skupina KUD-a Veleševec svojim je sudjelovanjem u svečanoj povorci ,na svetoj misi i nastupom uljepšala obilježavanje