23/06/2017 0 1594 Pogleda

DAN MJESNOG ODBORA BUKEVJE

Dana 18.6.2017.godine obilježen je dan mjesnog odbora Bukevje. Svečana sjednica  održana je u 11 sati u Društvenom domu Bukevje. Priznanja za izuzetan doprinos na području MO dobili su: Stanka Črnjak,Zlatko Mihordin i Ivica  Petričević. Nakon svečane sjednice, na sportsko rekreativnom centru-zadružno, održane su sportske igre za djecu i mlade. Za sve sudionike ( sportaše i gledatelje) osiguran je besplatni domjenak i piće,a za najbolje sportaše-priznanja.

Organizatori sportskih igara pripremili su raznoliku ponudu aktivnosti: biciklijada, skakanje u vreći, povlačenje štrika, trčanje, graničar i nogomet. Sudionici sportskih aktivnosti bili su iz svih dobnih skupina od 4-64 godine, a u pojedinim disciplinama sudjelovali su i predstavnici Općinskog vijeća te načelnik i zamjenik načelnika općine Orle.

Kako je to sve izgledalo, najbolje pokazuju fotografije koje možete pogledati u našoj galeriji.

Zimska priča

Jutros rano, još snenih očiju, krenem k našem veleševećkom Savišću….. A kad ono iznenađenje! Stigli nam patuljci…. Onako tiho, polako,

Razvojna agencija IGRA d.o.o. – obavijest za sve koji imaju interes za dodjelu EU sredstava

Pozivamo mještane općine Orle koji imaju interes prijaviti se za dodjelu EU sredstava da više informacija   potraže na stranici Razvojne