12/06/2017 0 340 Pogleda

UČENICI OŠ POKUPSKO U POSJETI OPĆINI ORLE

Načelnik općine Orle, Ervin Vujica, uputio je dobrodošlicu učenicima trećeg razreda Osnovne škole Pokupsko koji su zajedno sa svojim učiteljicama Jasminkom Podlejan i Anitom Skrbin u sklopu terenske nastave „Putujemo zavičajem“ posjetili središte naše općine. Učenici i učiteljice su se zadržali u druženju i razgovoru s načelnikom koji ih je upoznao s poviješću i znamenitostima općine Orle da bi nakon odmora i osvježenja nastavili edukativan i zanimljiv put svojim zavičajem.

Terenska nastava je učenicima izvrsna prigoda da upoznaju prirodne i kulturne znamenitosti svoga kraja. Načelnik Ervin Vujica je izrazio zadovoljstvo provođenjem nastave takvoga tipa te učenicima zaželio sretan i ugodan put.

Možda vas zanima i ovo:

Novosti

Obavijest o radnom vremenu ambulante Orle zbog godišnjih odmora

RADNO VRIJEME AMBULANTE ORLE U RAZDOBLJU OD 07.08.2017. DO 25.08.2017. ZBOG GODIŠNJIH ODMORA JE: PON – NOVO ČIČE – POSLIJEPODNE

Novosti

DAN SJEĆANJA NA VUKOVAR

17.11.diljem naše zemlje palili su se lampaši u znak sjećanja na žrtve Vukovara. I na prostoru naše općine, ljudi su

Novosti

Otvoreni javni poziv za Projekt „Stipendiranje učenika u obrtničkim zanimanjima“ za 2017. godinu

Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta objavljuje Otvoreni javni poziv za Projekt „Stipendiranje učenika u obrtničkim zanimanjima“ za 2017. godinu. Ovaj