Općina Orle

Novosti

UPOZORENJE NEPOVOLJNI VREMENSKI UVJETI

Posted on by in Novosti

Temeljem  dostavljene vremenske prognoze Državnog hidrometeorološkog zavoda  dostavljamo upozorenje  da se tijekom dana očekuje  jače grmljavinsko nevrijeme praćeno obilnijom kišom, pojačanim vjetrom i tučom.

Ujedno ukazujemo na  obvezu poduzimanja svih potrebnih preventivnih i operativnih aktivnosti. U slučaju pojačanih nepovoljnih meteoroloških uvjeta, preporuča se čelnicima jedinica lokalne samouprave da pristupe aktiviranju Stožera civilne zaštite/Stožera zaštite i spašavanja koji će procjenjivati i pratiti stanje na terenu, te u suradnji sa nadležnim službama i poduzećima na području nadležnosti, procjenjivati rizik i poduzimati mjere usklađenog reagiranja i djelovanja službi kod nepovoljnih vremenskih uvjeta.

U slučaju održavanja sjednica Stožera CZ/ZIS-a molimo dostavu zapisnika.

Prijašnje vijesti

KORISNI LINKOVI

Who's Online

  • 0 Members.
  • 3 Guests.