01/06/2017 0 246 Pogleda

UPOZORENJE NEPOVOLJNI VREMENSKI UVJETI

Temeljem  dostavljene vremenske prognoze Državnog hidrometeorološkog zavoda  dostavljamo upozorenje  da se tijekom dana očekuje  jače grmljavinsko nevrijeme praćeno obilnijom kišom, pojačanim vjetrom i tučom.

Ujedno ukazujemo na  obvezu poduzimanja svih potrebnih preventivnih i operativnih aktivnosti. U slučaju pojačanih nepovoljnih meteoroloških uvjeta, preporuča se čelnicima jedinica lokalne samouprave da pristupe aktiviranju Stožera civilne zaštite/Stožera zaštite i spašavanja koji će procjenjivati i pratiti stanje na terenu, te u suradnji sa nadležnim službama i poduzećima na području nadležnosti, procjenjivati rizik i poduzimati mjere usklađenog reagiranja i djelovanja službi kod nepovoljnih vremenskih uvjeta.

U slučaju održavanja sjednica Stožera CZ/ZIS-a molimo dostavu zapisnika.

Sretan I blagoslovljen Uskrs!

Povodom nadolazećih Uskršnjih blagdana svim mještanima Općine Orle  i svim ljudima dobre volje čestitamo najveći kršćanski blagdan Uskrs te svima

PREPORUKA-ZAŠTITA OD TOPLINSKOG VALA

OSJETLJIVE SKUPINE: Dojenčad i mala djeca Trudnice Invalidi i nepokretne osobe Starije osobe i osobe s  kroničnim bolestima   Samci

Poziv za predlaganje programa javnih potreba u područjima kulture, športa i socijalne skrbi Općine Orle iz Proračuna za 2017. godinu