27/11/2019 0 131 Pogleda

OPERATIVNI PLAN – PROVEDBA PREVENTIVNE I OBVEZNE DERATIZACIJE

Poštovani,

želimo Vas obavijestiti da će djelatnici tvrtke „EKO -DERATIZACIJA“ d.o.o. iz Zagreba (Črnkovečka 9a) provesti preventivne i obvezne deratizacije u razdoblju od 2.12.2019. do 5.12.2019. godine na području općine Orle prema Operativnom planu:

OPSEG MJERA I VRIJEME IZVRŠENJA DERATIZACIJE

1. DAN – 2.12.2019. ponedjeljak
  • OBED
  • BUKEVJE
  • ČRET

1. DAN – 3.12.2019. utorak
  • DRNEK
  • ORLE
  • VRBOVO POSAVSKO

1. DAN – 4.12.2019. srijeda
  • STRUŽEC
  • VELEŠEVEC

1. DAN – 5.12.2019. četvrtak
  • RUČA
  • SUŠA

Cjeloviti Operativni plan možete preuzeti OVDJE.

Upozorenje Državnog hidrometeorološkog zavoda

Upozorenje Državnog hidrometeorološkog zavoda na toplinske valove koji mogu djelovati na zdravlje možete preuzeti OVDJE.

E-savjetovanje sa zainteresiranom javnošću: „Povećanje razvoja novih proizvoda i usluga koji proizlaze iz aktivnosti istraživanja i razvoja – faza II“

Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta pokrenulo je provođenje e-savjetovanja sa zainteresiranom javnošću za Poziv na dostavu projektnih prijedloga „Povećanje razvoja

UREĐENO JE KUPALIŠTE NA ODRI, U SELCU!

Na inicijativu načelnika općine Orle Ervina Vujice i Nezavisne liste uređeno je kupalište na Odri,u Selcu.