22/10/2019 0 81 Pogleda

DANI EUROPSKE KULTURNE BAŠTINE 2019. OBILJEŽENI U BUKEVJU KONCERTOM “IDEMO DOLE V POSAVINU”

U subotu,19.listopada 2019. održan je 2.koncert pod nazivom IDEMO DOLE V POSAVINU,u organizaciji KUD-a Slavuj. Osim domaćina,KUD-a SLAVUJ iz Bukevja,sudjelovali su i HAKUD POCULICA iz Letovanića,KUD CARZA iz Poličnika te KUD PLESO,Pleso.

Koncertu su prisustvovali i načelnik općine Ervin Vujica,zamjenik načelnika Dražen Podlejan te vijećnici Općinskog vijeća na čelu sa predsjednikom Andrijom Šćrbakom.
Ovu manifestaciju podržali su mnogobrojni gosti i mještani Općine Orle.

Događanja

Plastičnim čepovima do skupih lijekova

I mi možemo skupljati plastične čepove i sudjelovati u projektu Udruge oboljelih od leukemije i limfoma Hrvatske. Naime, cilj projekta

POSJET GRADU HEROJA – VUKOVARU

Dana 27.svibnja 2018. u suradnji sa Klubom žena Pokupsko organiziran je cjelodnevni izlet u Vukovar gdje su naši domaćini bile žene iz

Događanja

Održano edukativno predavanje vezano za Podmjeru 6.2. „Potpora ulaganju u pokretanje nepoljoprivrednih djelatnosti u ruralnim područjima“

U Društvenom domu u Veleševcu, 5. studenog 2019. (utorak) u 19:00 sati, održano je edukativno predavanje vezano za Podmjeru 6.2.