09/10/2019 0 173 Pogleda

NAJLJEPŠI ŠTAND NA BUČIJADI DOLAZI IZ OPĆINE ORLE

Ove godine održana je 15. Bučijada u Ivanić Gradu, već tradicionalna turističko-gospodarska i gastronomska manifestacija. Od 200 štandova izlagača za najljepše uređen štand proglašen je štand Etno udruge Turopoljska Posavina  iz općine Orle. Štand je uredila i kreativno osmislila članica udruge Štefica Dianežević  iz Veleševca.

Promicanjem kulturne baštine svoga kraja  pokazala je vrednote svoje Posavine i općine Orle.

KOŠARICA U VELEŠEVCU

Uređena košarica u Veleševcu. Zasjala jesenskim sjajem. Uz pomoć mještana sela zasađeno jesensko-proljetno bilje, mačuhice. I sad opet krasi naše

Održan prvi turnir u beli

22.7.2017. održan je prvi turnir u beli , u organizaciji Općinske udruge umirovljenika i starijih osoba Općine Orle, Podružnica Veleševec-Stružec