03/10/2019 0 137 Pogleda

OBAVIJEST MINISTARSTVA ZNANOSTI I OBRAZOVANJA REPUBLIKE HRVATSKE

Odlukom o kriterijima i načinu financiranja troškova javnog prijevoza redovitih učenika srednjih škola za školsku godinu 2019./2020. („Narodne novine“, broj 81/2019), (u daljnjem tekstu: Odluka) utvrđeni su kriteriji i način sufinanciranja, odnosno financiranja troškova javnog prijevoza redovitih učenika srednjih škola za školsku godinu 2019./2020.

U skladu s točkom X. Odluke, Ministarstvo znanosti i obrazovanja radi provedbe Odluke daje sljedeće upute:

Upute o načinu provođenja Odluke o kriterijima i načinu financiranja troškova javnog prijevoza redovitih učenika srednjih škola za školsku godinu 2019./2020.

DAN MJESNOG ODBORA SUŠE

Mještani Suše su 25.6.2017.imali dvostruko slavlje.Osim proslave Dana državnosti,svečano je obilježen i dan Mjesnog odbora.Sve je započelo svetom misom u

UČENICI OŠ POKUPSKO U POSJETI OPĆINI ORLE

Načelnik općine Orle, Ervin Vujica, uputio je dobrodošlicu učenicima trećeg razreda Osnovne škole Pokupsko koji su zajedno sa svojim učiteljicama